Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 


Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

O nás

Milí návštěvníci Babičkářství, 

Naše babičky a dědečkové vyrostli v jiné době, mají jiné zkušenosti a často i jiné potřeby a přání než máme v dnešní době my. Často hledám cesty, jak je potěšit, protože právě jim vděčíme za to, že jsme na světe. 

Smyslem portálu Babičkářství je pomoci sbližovat starší a mladou generaci. Babičky a dědečkové mají stále mnoho přání, která jim můžeme splnit. Babičkářství vám přináší inspiraci, jak udělat babičce či dědečkovi radost, jak je potěšit a rozzářit jejich oči. 

Dárky na Babičkářství vychází mimo jiné z potřeb seniorů. Inspiraci jsme čerpali z několikaleté zkušenosti se seniory, z výzkumů a studií a z diskuzí s odborníky a hlavně se samotnými seniory .

Naše dárky pro babičky a dědečky nejen potěší, ale mohou zlepšit kvalitu jejich života. Pro tyto dárky máme samostatnou kategorii a vybírat můžete z různých zdravotních pomůcek, vychytávek pro usnadnění každodenního života či moderních technologií určených právě pro starší generaci.

Některé dárky pro seniory pečlivě vybíráme od specializovaných dodavatelů, některé dárky sami vytváříme. Například knihy Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj.

Budu ráda, když na Babičkářství najdete inspiraci a předem děkuji za vaše cenné rady a komentáře, které nám pomohou Babičkářství i nadále vylepšovat

 

Přeji vám, abyste s vaší babičkou či dědečkem prožili krásné společné chvíle

babic 

 

Provozovatel stránek Babičkářství.cz je

Familium s.r.o.

IČO: 01909517

zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 213057

Sídlo:   Boleslavská 2211, 252 28 Černošice