Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GLS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr Černošice zdarma
Při objednávce nad 1.500 Kč doprava zdarma!

10 tipů na dárky pro dědu

Publikováno: 10.12.2017
Dědeček vnáší do našeho života obrovskou moudrost a lásku. Hlava rodiny, která je často pojítkem všech různých generací. Potěšte svého dědečka také na Vánoce a vyberte mu ten nejkrásnější dárek v Babičkářství. Protože Babičkářství je odborníkem na dárky pro babičky a dědečky.

10 tipů na dárky pro babičku

Publikováno: 10.12.2017
Naše babička. Přinesla nám do života moudrost, lásku a radost. Hlídala nás jako děti, prožívala s námi první lásky a úspěchy. Utírala si slzičky na naší svatbě. S babičkou jsme toho prožili hodně a tak ji i my děláme rádi radost. A kdy jindy využít tuto příležitost, než právě s blížícími se Vánocemi. A co by se tak babičce mohlo líbit? Přinášíme pár tipů na osvědčené a oblíbené dárky, které babičky milují.

Časosběrná kronika naší rodiny

Publikováno: 04.12.2017
Letos přineslo Babičkářství hned tři novinky ze své dílny. Tou první novinkou je Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu, týdenní stolní kalendář, který mohou vnoučata dotvořit pro své prarodiče. Druhou novinkou z Babičkářství je knížka Babičce s láskou, která je milou a krásnou cestou, jak sdělit své babičce, jak moc ji máme rádi a co pro nás znamená. Tou třetí novinkou a trochu speciálním dárkem je „Časosběrná kronika naší rodiny“. Kronika je z

Podzimní novinky v Babičkářství

Publikováno: 02.11.2017
Podzim je jedním z nejkrásnějších ročních období. Barevné listí, sladká jablka, pouštění draků. I pro Babičkářství je toto období důležité. Celý rok vymýšlíme a vytváříme nové produkty, které by dědečkům a babičkám trochu „osladili“ život. Tento podzim uvádíme na trh hned 2 naše originální produkty, a nebudou zdaleka poslední.

I babičky chtějí být krásné

Publikováno: 31.08.2017
Ať už je nám 15 nebo 80, naše tělo vyžaduje péči. A to nejen péči proto, aby bylo zdravé a spokojené, ale také abychom se sami sobě líbili. Je pravda, že s přibývajícím věkem a množstvím vrásek, je potřeba používat kosmetické produkty logicky vyšší. Krémy, make-up, séra a jiná zkrášlovadla nám dokáží zvednout sebevědomí a když se správně použijí, tak i vizuálně omladit o pár let. A kdo by tohle nechtěl.
Zobrazuji 1 do 5 z 28 (1 Stránek)