Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Léto aktivní i odpočinkové

Léto aktivní i odpočinkové

Jak budete letošní léto trávit vy a vaši blízcí? U moře? Na chatě? V práci? S rodinou? Sami? Ať už je odpověď jakákoliv, Babičkářství vám přináší spoustu produktů, které vám letošní léto zpříjemní po všech stránkách.

Víte, že více než pětina Čechů vlastní chatu nebo chalupu? A pokud chatu nemají, touží po ní. Alespoň to vyplývá z nedávného výzkumu Raiffeisen stavební spořitelny, podle kterého by rádo vlastnilo nějaký rekreační objekt v přírodě téměř 41% Čechů. Trend chataření se tak udržuje i v 21.  století plném moderních technologií. Češi se cítí dobře v přírodě mimo městský ruch, kam si jezdí alespoň na víkend či na léto odpočinout. Zahradničení stále patří mezi nejoblíbenější koníčky nejen starších ročníků, ale tíhne k němu stále více mladých lidí, kteří si uvědomují, jak je příroda pro jejich život důležitá a práce na zahradě je dokáže obohatit.

Aby práce na zahrádce byla ještě zábavnější a dělala vám více radosti, přináší vám Babičkářství oblíbený růžový zahradnický set. Zalévání bylinkové zahrádky rozzáří retro plechová konvička a pokud patříte mezi ty, kteří vlastní zahrádku nemají, můžete si ji snadno vytvořit s originálním závěsným kapsářem na květiny i uvnitř v interíéru.

Patříte spíše mezi dobrodruhy a léto trávíte cestováním? Ať už po českých luzích a hájích či za hranice naší země? I aktivní odpočinek má v načerpání sil velkou roli. Cestování se čím dál více stává doménou nejen mladých, ale cestovat chtějí i lidé, kteří v mládí takovou možnost neměli. Babičkářství právě jim přináší speciální zájezdy určené pro seniory.

Nejoblíbenější zahraniční destinací Čechů i v roce 2017 zůstalo Chorvatsko.  Sem se loni vypravilo více než 850 tisíc krajanů. Slovensku náleží druhé místo a na třetím místě je náš jižní soused Rakousko.

Krásná je však také celá Česká republika. Pokud se letos chystáte zůstat v domovině a třeba se vypravit do přírody na čundr či pod stan, určitě se vám bude hodit retro zavírací nůž „rybička“sada na rozdělání ohně či praktická KPZka. Pro ty, kteří potřebují častěji odpočívat máme nápaditý batoh s integrovaným sedátkem. Tisíc mil ve vašich nohách naměří kvalitní krokoměr a chůzi ulehčí moderní nordic walking hole. Piknik v přírodě obohatí lahodná překapávaná káva na cesty Drip - it.

Ať už se chystáte na léto kamkoliv a s kýmkoliv, přejeme vám noho krásných chvil a zajímavých zážitků.

 

Za celé Babičkářství

Monika Kopřivová