Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Dárky pro seniory třetího tisíciletí

Dárky pro seniory třetího tisíciletí

Dárky vybíráme nejen pro děti, ale i pro naše milované prarodiče. A to nejen v souvislosti s blížícími se Vánocemi. Babičky a dědečkové ocení prakticky jakýkoliv dárek, ale pokud chcete spojit příjemné s užitečným, vyberte jim takový, který jim usnadní běžný život. Dnes totiž máme neomezené možnosti. A protože čím větší výběr, tím složitější rozhodování, připravili jsme si pro vás pár tipů pro inspiraci na moderní dárky pro seniory.

Praktické dárky pro babičku a dědečka

Když se zeptáte prarodičů, co by si přáli pod stromeček, obvykle odpoví, že nic nepotřebují. Takže je to na nás, vybrat dárek, který je potěší a hlavně, který využijí. Senioři mají obvykle tendenci nové věci uložit na „později“. Zkuste však vsadit na něco, co využijí na 100 % a co jim usnadní život, ale sami by si to nekoupili.

Zdravotní pomůcky

Děti většinou praktickými dárky nepotěšíte, ale u seniorů to platí přesně naopak. Nejprve je třeba ověřit, jaké mají prarodiče případné zdravotní limity a zamyslet se, co by jim je mohlo pomoci překonat nebo zmírnit.

Zakoupit můžete například praktický glukometr pro domácí použití. Dokáže změřit hladinu cukru v krvi jednoduše z pohodlí domova a je možné ho propojit pomocí aplikace s chytrým telefon. Aplikace umožňuje sdílet naměřené údaje hladiny cukru v krvi s dalším účastníkem, a tak můžete sledovat, jak na tom vaše maminka či tatínek právě je.

Věděli jste, že cukrovkou na světě trpí více než 400 miliónů lidí? A vědci bijí na poplach. V budoucnu počítají s tím, že touto nemocí bude trpět až třetina všech lidí.

Neméně praktický je domácí tlakoměr. Je vhodný pro každého, kdo se léčí s vysokým krevním tlakem.  Ale své využití najde prakticky v každé domácnosti. Že je tlak příliš nízký, nebo naopak vysoký, můžete jednoduše zjistit během pár minut.

Přístroj k tišení bolesti představuje opravdu velmi praktický a účinný dárek nejen pro seniory. Přístroj sloužící k tišení bolesti vytváří nízkofrekvenční impulsy stimulující mechanismy organismu tlumící bolest. Přístroj je určený k masáži všech svalových partií, který vám příjemným způsobem uleví od bolesti. Navíc je to zcela bezpečné – podobná léčba se využívá i v rehabilitačních střediscích

Domácí rotoped k televizi, skvělá alternativa a praktická cvičební pomůcka k posílení dolních končetin. Slouží také jako výborná prevence křečových žil nebo rizika trombózy dolních končetin. Je vhodný i pro seniory, kteří si netroufnou sednout na klasický rotoped a pohyb pro ně není zrovna velký koníček. Takto mohou sledovat svůj oblíbený pořad v televizi a přitom posilovat a protahovat celé dolní končetiny. Možná si jej čas od času půjčíte i vy.

Mobily a tablety

Mobily a tablety se staly neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Moderní technologie jdou neuvěřitelně kupředu, ovšem pro seniory je někdy velmi těžké držet krok. Proto jim uděláte největší radost mobilním telefonem určeným právě pro začínající uživatele. A vůbec se nemusíte vyhýbat  chytrým mobilům. Vsaďte ovšem na takový, který bude mít snadné ovládání, přehledný displej, velká písmena a kvalitní zvuk. Speciální smartphony pro seniory mají citlivost displeje přizpůsobenou lidem s horší motorikou, kterým ovládání běžného dotykového displeje dělá problémy. Navíc mohou mít SOS tlačítko.

Věděli jste, že za první letošní čtvrtletí se podle agentury Strategy Analytics prodalo na světě 345 milionů smartphonů?

 

Další skvělou volbou bude tablet pro seniory. Opět odpovídající požadavkům našich babiček a dědečků. Se speciálním tabletem uzpůsobeným pro seniory může zažít vaše babička či dědeček spoustu legrace, dozvědět se zajímavosti z internetu, zahrát si hry a procvičit jemnou motoriku a paměť.

Ze statistik také vyplývá, že až 3 % lidí v České republice neslaví Vánoce vůbec, nejvíc z toho jsou právě senioři. Udělejme si Vánoce společně hezké a obdarujme své nejbližší dárky, které je nejen potěší, ale také usnadní život. Naše babičky a dědečkové si to zaslouží.