Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 


Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

Zázračný med

Zázračný med

Většina z nás nejspíš dává do čaje cukr, ale sladit můžeme i medem. Med je totiž ve srovnání s cukrem zdravější,neboť obsahuje vitamíny B1, B2 a C, hořčík, železo a další důležité látky. To se nám hodí, když se nachladíme nějakou podzimní chřipkou či rýmou. Med má totiž velmi pozitivní účinky při léčení nemocí dýchacího ústrojí.

 

Stejně tak má med blahodárné účinky na pleť, a proto je součástí domácí kosmetiky. Dokáže vyhlazovat vrásky nebo potlačit projevy oparů a ekzémy i další kožní onemocnění. Díky antibakteriálním účinkům ho můžeme využít i při léčbě drobných odřenin.

 

Med se samozřejmě používá i jinde než v lékařství nebo v kuchyni. Určitě jste někdy narazili na medovésvíčky, ale co třeba takové medové mýdlo nebo medový doutník?

 

Není med jako med! Existuje mnoho různých druhů medu. Můžeme se setkat s medem slunečnicovým, řepkovým nebo pohankovým, které mají prospěšný dopad na naše zdraví, stejně tak i s medem lipovým, lesním, akátovým a dalšími, které se liší svojí chutí.

 

Chcete-li potěšit své blízké touto lahůdkou, obdarujte je dárkovou krabičku s medy. Najdete zde nejen čistý med, ale i med s různými příměsemi, například rakytníkem nebo květovým pylem. To potěší všechny mlsné jazýčky…

 

A protože se blíží Vánoce, nesmíme zapomenout na punč. I vy si můžete vychutnat voňavé chvíle s medovým punčem a také s medovou svíčkou, která, krom toho, že osvítí místnost, ji také příjemně provoní.

 

Medové svíčky ale nenajdete jen v punčovém balení, nýbrž i v krabičce první pomoci. Nečekejte zde však žádné pilulky ani obvazy z lékárničky, nýbrž hojivé masti domácí výroby, poctivou medovinu a také pečený čaj. A pokud vám medovina opravdu zachutná, můžete si pořídit luxusní medoviny Jin - Jang, ke kterým dostanete i pohárek se včelím motivem.

 

A co když máte chuť na něco sladkého k zakousnutí? Pak se vám určitě bude líbit medový balíček pro radost, v kterém najdete vyjme medu, medoviny a medové svíčky i vánoční medový perníček.

 

Všechny tyto výrobky pocházejí z Rodinné firmy Pleva, výrobce z podhůří Orlických hor. Se včelařením mají padesátileté zkušenosti a výrobou včelích produktů se zabývají již třicet let, a tak se jedná o generace prověřenou kvalitu. Poznejte ji i vy!