Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GLS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr Černošice zdarma

Při objednávce nad 1.500 Kč doprava zdarma!

Čím potěšit dědu? Expert vám poradí.

Čím potěšit dědu? Expert vám poradí.

Přemýšlíte čím potěšit vašeho dědečka?  Vybrat ten správný dárek pro dědu k narozeninám, svátku, na Vánoce nebo prostě jen tak, není žádná věda. Na vybírání dárků pro dědečky existuje totiž opravdový expert, můžete si ho najmout a on vám poradí, jaký dárek bude nejlepší právě pro toho vašeho dědečka.

A víte, co je na tomto expertovi vůbec nejlepší? Dárek pro vás vybere čistě z lásky k řemeslu. Není to žádný odhadce ceny nemovitosti, kterého si musíte zaplatit. Stačí se svěřit do rukou Chytrého dědy z Babičkářství.
Každý z vás může napsat do poradny Chytrého dědečka a jednou měsíčně odpoví Chytrý děda na všechny vaše otázky. Dotazy posílejte na chytrydeda@babickarstvi.cz.
A pustíme se rovnou do prvních otázek.

Anna P.: Milý dědo, můj dědeček má v září 70. narozeniny. Koupila jsem mu DVD přehrávač a teď bych potřebovala něco dovnitř. Má rád staré černobílé filmy, hlavně ty veselé, ale já sama se v nich nevyznám a nevím, co by se pro něj hodilo.

Chytrý děda odpovídá: Milá Aničko, pokud nechcete šlápnout vedle, vyberte to nejlepší. To nejlepší z Vlasty Buriana a tedy kolekci nejlepších filmů s tímto velikánem. Tento film jistě polechtá bránice vašeho dědy a bude tak pro něj ideálním dárkem.

Karolína T.: Zdravím vás dědo, náš dědeček je velmi vitální. Zajímá se o různé aktivity, rád cestuje po Čechách a nevydrží chvíli v klidu. Co byste mi radil za dárek pro takového neposedu? Děkuji

Chytrý děda odpovídá: Přeji vám hezký den Karolínko, perfektním dárkem pro vašeho aktivního dědu, budou hole Nordic Walking. Tato poměrně moderní vymoženost, se stává pro mnoho lidí nezbytností. Ačkoli se to může na první pohled zdát zvláštní, opravdu bezvadně fungují. Chůze je s nimi snazší, nebolí záda a člověk potom dojde mnohem dál – a to i děda. Určitě bude spokojen.

Jakub C.: Dobrý den Chytrý dědo, můj dědeček má mnoho zálib, ale postupem času už na některé nestačí. Záliba, která mu ovšem vydržela až do věku 76let je hraní karet. Tedy hlavně kanasta, žolíky atp. Poslední dobou si ale stěžuje, že na karty špatně vidí. Nerad bych, aby přišel i o tuto svou vášeň. Existuje nějaké řešení?

Chytrý děda odpovídá: Dobrý den Jakube, určitě ano a napadá mě jich dokonce několik. První možností, je lupa. Můžete zakoupit poměrně velikou lupu, dokonce často i osvětlenou, díky které si dědeček snadno prohlédne všechny karty v ruce. Tato metoda je, ale trochu nekomfortní, protože musí při hraní držet lupu a průběžně ji odkládat, aby měl volné ruce. Lepší bude rovnou vybrat karty, na které děda uvidí. Víte, že existují karty přesně pro nás? Karty pro dříve narozené? I já jsem kdysi propadl žolíkové lásce, a tak vám mohou s čistým svědomím doporučit tyto karty, které jistě opět vrátí vašemu dědovi radost k hraní. Á propos, pošlete mi vaši adresu, přijdu si někdy zahrát s vámi.


Máte také dotaz na Chytrého dědečka? Nevíte, jaký dárek zvolit pro dědu? Co vašeho dědu potěší, nadchne nebo rozesměje? Napište do poradny Chytrého dědečka! Dotazy posílejte na chytrydeda@babickarstvi.cz.


Zanechat vzkaz

* Jméno:
* E-mail: (nepublikován)
   Web:
* Komentář:
Opište kód