Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GLS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr Černošice zdarma

Při objednávce nad 1.500 Kč doprava zdarma!

Podzimní novinky v Babičkářství

Podzimní novinky v Babičkářství

Podzim je jedním z nejkrásnějších ročních období. Barevné listí, sladká jablka, pouštění draků. I pro Babičkářství je toto období důležité. Celý rok vymýšlíme a vytváříme nové produkty, které by dědečkům a babičkám trochu „osladili“ život. Tento podzim uvádíme na trh hned 2 naše originální produkty, a nebudou zdaleka poslední.

Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu

Nejmilejší kalendář v sobě snoubí city i praktičnost. Týdenní stolní kalendář se stane užitečným pomocníkem pro babičku nebo dědu. Do kalendáře mohou děti vytvořit 12 obrázků, na každý měsíc jeden, prarodiče tak uvidí celý měsíc obrázek před sebou jako nejcennější dárek od svých vnoučat.

Fantazii se meze nekladou. Děti mohou kreslit, nalepovat, obtiskovat atp. Součástí kalendáře je i velký arch se samolepkami, které mohou děti při své tvorbě využít. Každý týden navíc obsahuje pranostiku, citát nebo zajímavost, která se k týdnu váže. Babičky nebo dědečkové objeví každý týden v kalendáři malý tip, jak si zpestřit aktuální týden.

Babičce s láskou

Všichni máme rádi svou babičku a často hledáme způsob, jak jí co nejsilněji vyjádřit svou lásku a poděkovat. Knížka „Babičce s láskou“ je milou a krásnou cestou, jak sdělit své babičce, jak moc ji máme rádi, za co všechno si ji vážíme a co pro nás znamená.

„Vážíme si Tě proto, že…“, „Díky, že jsi nás naučila…“, „Moc jsi nám pomohla...“. Knížka obsahuje 24 předvyplněných vět, které vás provedou celou knihou a pomohou vám snadno vyjádřit a napsat, proč svou babičku máte rádi a čeho si na ní vážíte. Úplně postačí jedno slovo, ale můžete se i rozepsat. Doplňovat můžete za celou rodinu dohromady nebo každý člen zvlášť.

Do knížky lze přidat rodinné fotografie, děti mohou namalovat obrázky na přední a zadní volnou stránku nebo kamkoliv dovnitř knížky. Ale není to nutné, vaše vřelá slova budou mít tu největší sílu. Knížku pro svou babičku dotvoříte vy sami. Stane se tak osobním sdělením vaší babičce, které si uchová jako drahocenný dárek a bude s k němu ve volných chvílích s radostí vracet.

Ještě nekončíme

Vánoce se už nekompromisně blíží a proto i my vám do té doby ještě přineseme další krásné originální dárky z naší produkce. Nemusíte se tak bát, že byste se letos stresovali, čím vykouzlíte babičce a dědečkovi úsměv pod stromečkem. V Babičkářství si můžete vybrat již téměř z 500 dárků, které jsou opravdu originální a pečlivě a s láskou vybrané tak, abyste nikdy nešlápli vedle.

Zanechat vzkaz

* Jméno:
* E-mail: (nepublikován)
   Web:
* Komentář:
Opište kód