Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GLS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr Černošice zdarma

Při objednávce nad 1.500 Kč doprava zdarma!

I babičky chtějí být krásné

I babičky chtějí být krásné

Ať už je nám 15 nebo 80, naše tělo vyžaduje péči. A to nejen péči proto, aby bylo zdravé a spokojené, ale také abychom se sami sobě líbili. Je pravda, že s přibývajícím věkem a množstvím vrásek, je potřeba používat kosmetické produkty logicky vyšší. Krémy, make-up, séra a jiná zkrášlovadla nám dokáží zvednout sebevědomí a když se správně použijí, tak i vizuálně omladit o pár let. A kdo by tohle nechtěl.

Pro líčení u dříve narozených platí – přirozenost. Samozřejmě pokud jdeme večer do opery, můžeme trochu přidat a obličej rozzářit výraznou rtěnkou. Na běžné denní líčení, ale je třeba střídmost, ta právě dokáže obličej omladit a podtrhnout krásu.

Prvním krokem u líčení babiček je pleť – tedy make-up. Dnešní make-upy jsou jemné, lehoučké a dokáží divy. Nechte si poradit od kosmetičky a zvolte make-up na váš typ pleti. Aby nezalézal do vrásek a překryl případné pigmentové skvrny nebo kruhy pod očima.

Obočí je rámem obličeje a proto se na něj ani v seniorském věku nesmí zapomínat. S věkem obočí bledne, a proto je nutné jej zvýraznit. To samé platí pro oči, kde ovšem stačí tmavě hnědý stín do vnějšího koutku a světlý (třeba béžový nebo růžový) do vnitřního koutku. Oko se tak prozáří a opticky otevře. Nesmíme zapomínat na řasenku, nejlépe takovou, která neslepuje řasy a jen je pěkně zvýrazní a natočí.

Tváře nezapomeneme zvýraznit trochou meruňkové tvářenky, která je decentní a sluší všem. Častou chybou především babiček je velké množství tvářenky alá Marfuša.

Zbývá už jen vybrat vhodnou rtěnku a pozor na otisky na zubech!

Před i po líčení je nutné se důkladně odlíčit a používat správnou pečující kosmetiku. Nezapomínejte na to, že přes krásu jsou tu odborníci, kteří vám vyberou produkty na míru. Pokud se celý život mažete indulonou, nemusí to pro vaši pleť být to pravé. Každá pokožka vyžaduje něco jiného, a když ji začnete naslouchat, uvidíte divy J.

Ať už je nám 15 nebo 80, všechny chceme být krásné a cítit se sebejistě. Užívejme si tedy péči a rozmazlujme se kosmetickými produkty.

Zanechat vzkaz

* Jméno:
* E-mail: (nepublikován)
   Web:
* Komentář:
Opište kód