Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 15 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 59 Kč
  Kurýrní služba - GLS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr Černošice zdarma
Při objednávce nad 1.500 Kč doprava zdarma!

DÁREK PRO BABIČKU VÁM NEJLÉPE VYBERE PRÁVĚ BABIČKA

DÁREK PRO BABIČKU VÁM NEJLÉPE VYBERE PRÁVĚ BABIČKA

Nejlepší auto vybere automechanik, nejkvalitnější kohoutek instalatér, nejzábavnější knihu knihovnice. A kdo tedy vybere nejlepší dárek pro babičku? No přeci babička z Babičkářství.

Pokud se trápíte nad dárkem pro svou babičku, není nic jednoduššího než napsat rovnou naší expertce. Babička z Babičkářství je tu pro vás, své dotazy jí posílejte na: babicka@babickarstvi.cz. A pustíme se rovnou do prvních otázek.

Andrea L.: Dobrý den babičko, potřebovala bych poradit s dárkem pro mojí milovanou bábinku Marušku. Nedávno se přestěhovala z domečku do bytu a je moc spokojená. Jediné co jí chybí je zahrádka. Má malý balkón, tak přemýšlím, jestli ji k narozeninám koupit květiny nebo nějakou knížku o zahradničení na balkóně, nebo něco jiného? Děkuji za radu

Babička z Babičkářství odpovídá: Milá Andreo, to je vskutku častý problém. Jak bydlet v bytě a přitom nepřijít o svého koníčka. Ale mám pro vás perfektní řešení. Mobilní zahrádku. Ano slyšíte dobře. Je to vlastně malá pojízdná zahrádka, pro kterou se najde místo všude. Na balkóně nebo třeba v obýváku či ložnici. Navíc je vyvýšená a tudíž se babička nemusí k ní ohýbat, odpadá tak otravná bolest zad, kterou často, my dříve narození, trpíme při práci na zahradě. Zahrádku najdete zde a těším se na fotku z oslavy narozenin J.

Jana M.: Hezký den babičko, s dárkem pro mojí babičku Lenku jsem nikdy neměla problém. Milovala vždy knihy a čtení. Má doma jednu místnost jenom jako knihovnu. Bohužel se zvyšujícím se věkem jí už přestávají dobře sloužit oči. Letos si tedy s dárkem opravdu lámu hlavu, škoda, že neprodáváte instantní zdraví.

Babička z Babičkářství odpovídá: Jani! Nesmutněte! Vše má své řešení. Instantní zdraví by byl opravdu trhák a mohu vám slíbit pouze to, že jakmile jej někdo vynalezne, tak budeme první, kdo jej nabídne na trh. Prozatím se pojďme věnovat vaší babičce. Pokud ji ještě oči trochu slouží a jen vidí špatně, mohu vám doporučit naši lupu se světýlkem, díky níž se jí bude číst stále velmi pohodlně. Jestli už lupa nestačí, pak také není nic ztraceno. V našem sortimentu najdete veliké množství krásně namluvených audioknih. Všechny audioknihy najdete zde a potom už jen vyberete dle babičky gusta. Určitě bude nadšená.

Alexander F.: Milá babičko, co byste mi doporučila pro mou maminku, které je 75let a nejvíce ji asi baví starat se o vnoučata? Jiné záliby moc nemá, občas nějaká procházka a tak, ale s vnoučaty je nejspokojenější.

Babička z Babičkářství odpovídá: Krásný den Sašo, babička, která miluje svá vnoučata, je úplně nejlepší a potěší ji toho hodně. A nejvíc samozřejmě, jak jste sám řekl, čas strávený se svými nejmilejšími. Jako skvělý dárek se mi tedy jeví stolní hra Jak to tenkrát bylo?. Tato naše stolní hra vrátí babičku zpět do dob jejího dětství a mládí. Zavzpomíná a skvěle se přitom pobaví – právě s vnoučaty. Je to ideální hra pro vnoučata a prarodiče, která jednoduše spojuje generace. Tuto stolní hru pro celou rodinu najdete zde a věřím, že si ji opravdu společně užijete.


Máte také dotaz na babičku z Babičkářství? Nevíte, jaký dárek zvolit pro babičku? Co vaší babičku potěší, nadchne nebo rozesměje? Napište do poradny babičky z Babičkářství! Dotazy posílejte na babicka@babickarstvi.cz

Zanechat vzkaz

* Jméno:
* E-mail: (nepublikován)
   Web:
* Komentář:
Opište kód