Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 14 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Vychytávky, které usnadní život nejen vašim rodičům

Vychytávky, které usnadní život nejen vašim rodičům

Vybrat dárek pro naše blízké, zejména pak pro babičky a dědečky, může být někdy hodně tvrdý oříšek. A paradoxně čím více možností máme, tím hůře se nám rozhoduje. Proto věříme, že pár tipů na dárky pro starší ročníky vám usnadní rozhodování. Zkuste letos vsadit na praktické vychytávky, které vašim babičkám a dědečkům usnadní život.

Praktické dárky – děti nebaví, prarodiče potěší

Při nakupování dárků pro děti si často musíme vybrat, zda chceme koupit něco praktického, co dítě patrně tolik nepotěší, nebo raději méně praktický dárek, ze kterého bude opravdu nadšené. U prarodičů je to v tomto ohledu jednodušší. Praktické dárky ocení a zároveň potěší.

Místo léků praktické věci

Věděli jste, že spotřeba léků v ČR rok od roku roste? Největší nárůst je zaznamenán ve spotřebě vakcín, antibiotik, ale také antidepresiv a léků na léčbu rakoviny. Od roku 2003 meziročně vzrůstá spotřeba léčiv o 2,5 %. Bohužel u starších lidí je užívání léků ještě markantnější, zejména pak léků na bolest. Zkuste místo léků darovat prarodičům třeba účinný přístroj k tišení bolesti.

Nesmeky, aby se vám nohy nesmekly

Nesmeky jsou výborná pomůcka pro zimní dny, zejména pak v období náledí jsou naprosto k nezaplacení. Jedná se o protiskluzové návleky na boty. Existuje několik druhů, od jednoduchých pásků na běžné nošení až po takzvané mačky, které jsou vhodné na hory. Pro babičku s dědou doporučujeme zvolit klasické nesmeky, které jim zajistí stabilitu ve městě či na vesnici, v době, kdy bude venku led nebo sníh.

Pomocníci při oblékání a obouvání

Jak dobře víme, starší lidé často mají problém s ohýbáním. Ten ale trápí i mladší ročníky a zejména pak těhotné ženy. Praktické pomocníky pro oblékání a obouvání tak ocení téměř každý. Vyzouvák a nazouvák ponožek je skvělá věc, stejně jako extra dlouhá lžíce pro nazouvání obuvi. Pro lidi například po operaci v oblasti břicha, bude velkým pomocníkem také oblékač kalhot, díky kterému se nebudou muset při oblékání ohýbat.

Další vychytávky, které najdou své využití

Skvělý dárek představují adjustační ponožky Pronožky – barevné, veselé a teploučké. Hlavně tyto ponožky nejsou pouze módním doplňkem, ale především terapeutickou pomůckou pro vbočený palec. Pokud jím vaši prarodiče trpí, jakožto většina starších lidí, bude to opravdu trefa do černého.

Adjustační ponožky dokáží uvolnit stres a napětí. Prsty pomohou dostat do správné a přirozené pozice. Vyjma toho zmírňují bolesti nohou a podporují krevní oběh. Zajímavostí je, že tyto ponožky vznikly v USA, a to úplnou náhodou. Jedna tamní designérka trpěla bolestmi nohou zejména po sportu. Nebyla spokojena s různými druhy pomůcek, které byly k tomuto účelu vyrobeny. A tak se rozhodla vytvořit vlastní. Adjustační ponožky se velmi osvědčily a záhy si nechala tento nápad patentovat.

Jednoduché a přesto geniální, takový je podavač předmětů s magnetem. Je to praktický pomocník, který ulehčí život lidem, kteří mají problém s ohýbáním. Stačí jen stisknout rukojeť a uchopit kleštičkami podavače předmět, na který chcete dosáhnout. Lze si takto snadno uchopit brýle, časopisy, ale i dálkové ovládání.

Ať vám a vašim blízkým naše zdravotní vychytávky usnadní život nejen v období Vánoc.