Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Nevíte, co pod stromeček? Připravte svým blízkým Vánoce ve stylu RETRO

Nevíte, co pod stromeček? Připravte svým blízkým Vánoce ve stylu RETRO

Rádi si zavzpomínáte a vychutnáváte kouzlo doby? Právě pro vás jsou určeny retro dárky, které v posledních letech stále více získávají na popularitě. Je v nich mnohdy ukryta uměřenost a elegance, vzpomínky na dětství či mládí anebo prostě jen na dobu, kdy byla poctivost a kvalita jistou samozřejmostí. Některé vám i vašim blízkým navíc vykouzlí úsměv na rtech. Nechte se inspirovat k nevšedním dárkům pod vánoční stromek a potěšte své nejbližší i sami sebe.

 

Retro styl myslí na každého a nabízí originální dárky pro celou rodinu. Kupříkladu v tričku Legendární český autobus s obrázkem takzvaného autobusu „vajíčka“ si rád vyrazí mezi přátele mladší muž i starší pán. Důkazem, že hračky nemusí být jen výsadou dětí, je plechový Traktor Zetor, poháněný pérovým strojkem na klíček. Tato hračka vzbudí vzpomínky na dětství u spousty dědečků a může se v jejich příbytcích dokonce vyjímat jako výstavní kousek. A pokud preferujete něco více neutrálního, přesto originálního, pak můžete tatínkovi či dědečkovi nadělit kosmetický balíček Retro v designu jednoho z prvních modelů auta Škoda.

 

Zejména babičky, ale i maminky potěší nesmrtelná taška síťovka, která se rychle sbalí a vejde do každé kabelky. Kromě toho, že je stylová a praktická, navíc skvěle nahradí množství igelitových tašek a je tedy i ekologická.

 

Hledáte-li vskutku nezaměnitelný dárek pro babičku, pak vsaďte na vpisovatelné album našeho nakladatelství Babičko, vyprávěj. Kromě životního příběhu vaší babičky či maminky až do jejího dětství na vás dýchne atmosféra zašlých časů při prohlížení dobových fotografií. A navíc se potěšíte společně stráveným časem. Hledáte-li dárek pro povídavého či psavého dědu, pak se mu jistě zavděčíte knihou Dědečku, vyprávěj.

 


Rádi kupujeme retro hračky

Retro styl není výjimkou ani v případě hraček. Tatrovka, stavebnice Merkur, kuličkové počítadlo, plechové hračky, nafukovací zvířata či staré dobré dřevěné kostky… S takovými hračkami si hrála generace těch, kteří jsou dnes sami rodiči a ti je opět rádi pořizují vlastním dětem. Proč? Nedokážou odolat vzpomínkám na vlastní dětství, na dobu, kdy jsme žili zdravější a jednodušší životy a těšili se z mála. Děti neměly takové množství hraček jako dnes a o to jim byly vzácnější. Současné hračky jsou často pochybné kvality a nic nevydrží, myslí si řada rodičů. O podobných problémech nebyla v jejich dětství ani řeč. A pokud už se něco rozbilo, našel se zručný tatínek, dědeček si strýček, který dítěti hračku opravil. Ty se pak často dědily i z generace na generaci. A tak si i rodiče se svými potomky s retro hračkami i raději hrají a s oblibou je seznamují s tím, jak si kdysi hrávali oni sami.

 

Oproti mnoha současným hračkám se dají ty „retro“ charakterizovat slovem opravdové. Dřívější hračky byly vyráběny se záměrem potěšit oko a vyvolávat v dětech kladné pocity, přinášet jim radost a podporovat jejich manuální zručnost. I to vnímají rodiče jako pozitivní a rádi je svým dětem kupují. Chcete-li se zasnít do let svého dětství a zároveň vymyslet ježíška pro své děti, vyzkoušejte třeba Sluníčko sedmitečné na klíček nebo Traktor Zetor s valníkem.