Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Užitečný dárek, který potěší

Užitečný dárek, který potěší

Přemýšlíte, čím potěšit svoji babičku nebo dědečka, když vám na otázku, jaký by je potěšil dárek, stále odpovídají, že nic nechtějí, že všechno mají? Co takhle spojit příjemné s užitečným? V Babičkářství vám nabízíme spoustu praktických dárků nejen pro babičky a dědečky a jedním z nich je například skvělý přístroj k tišení bolesti OMRON E3 Intense.

Ve vyšším věku už se často bolestivě ozývají různé části těla a člověk už nemůže dělat všechny činnosti tak, jak byl zvyklý dříve. Stárnutí (senescence) je proces, který se projevuje chátráním tělesné schránky a snižováním efektivity a účinnosti fungování organismu, hromaděním různých defektů v organismu a jeho klesající schopností tyto defekty opravovat a nahrazovat vadné či odumřelé buňky novými“ (Wikipedie). Bolest samozřejmě člověka omezuje v jeho každodenních aktivitách, a proto se každý snaží ulevit od bolesti, jak nejlépe to jde. Inovativní neurostimulátor OMRON E3 Intense funguje na principu nízkofrekvenční impulsů stimulujících mechanismy organismu tlumící bolest. To znamená, že vysílá elektrické impulsy do míst, kam umístíte přiložené elektrody a ty ulevují od bolesti. Přístroj k tišení bolesti se dá využít například při bolestech svalů a kloubů, bolestech zas, které jsou se zvyšujícím se věkem stále častější, při bolestech způsobených artrózou či revmatoidní artritidou, uvolňuje ztuhlou šíji a pomáhá při prokrvení tkání, čím opět snižuje bolestivost ošetřeného okolí.

Přístroj nabízí 3 druhy masážní terapie – poklep, hnětení a tření, takže si může vybrat každý masáž, která je mu příjemná a uleví od bolesti co nejvíce. Intenzita terapie lze regulovat v 15 úrovních a přístroj se dá jednoduše ovládat třemi tlačítky. Na displeji je pak vidět zvolená terapie a intenzita, která lze během léčby měnit.

Přístroj však není vhodný pro lidi s kardiostimulátorem, kde by mohly elektrické impulzy působit nepříznivě na voperovaný kardiostimulátor.

Nikdo z nás nemá rád bolest, ať už jakéhokoliv původu. Zkuste si zpříjemnit život právě Přístrojem k tišení bolesti Omron E3 Intense a ulevte svému tělu.

A co to vlastně bolest je? Pocity bolesti vznikají v centrálním nervové soustavě, kdy je poškozována některá z tkání v těle. Nocireceptory na kůži či v některém vnitřním orgánu předají impulz do mozku, že některá část těla je poškozena a mozek tuto informaci interpretuje jako bolest. Člověk pak vnímá fyzickou i psychickou nepohodu a snaží se přijít na příčinu bolesti a tu odstranit.

Bolest může být fyzického ale i psychického charakteru. Fyzická bolest se všeobecně odstraňuje mnohem snadněji než bolest psychického původu. Tělo a mysl jsou propojené celky, takže pokud se člověk necítí dobře po fyzické stránce, třeba má jen obyčejnou rýmu, často je smutný a neužívá si žádné radosti. Naopak pokud má člověk nějaké životní trápení, může se projevit i bolestí fyzického charakteru.

Přejeme vám, aby ve vašem životě bylo bolesti co nejméně a pokud už se nějaká objeví, tak ať zase rychle zmizí.

A svým blízkým můžete usnadnit život některými vychytávkami, které na Babičkářství nabízíme ZDE