Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Jak si užít čas strávený doma? Vsaďte na koníčky i naučnou zábavu

Jak si užít čas strávený doma? Vsaďte na koníčky i naučnou zábavu

Jarní období přímo vybízí k zahrádkaření, kutilství, ale i k četbě na terásce či balkónu. Tipů, jak trávit kreativně i smysluplně volný čas doma, je celá řada. Inspiraci najdete také na Babičkářství.

 

Posilovna mozku – pro zábavu i pro zdraví

Odborníci doporučují pravidelně trénovat mozek. Je to důležité pro všechny věkové skupiny. Pokud si tedy chcete udržet paměť a bystrou mysl v kondici, pak vás jistě osloví kniha o Posilování mozku. Uvnitř najdete mnoho nápadů i logických úloh. A pozor, baví nejen seniory, ale i vnoučata. Uvidíte, že knihu neodložíte, dokud nebudete znát výsledek. Případně můžete zkusit Kognitivní tréning pomocí 20 her na CD Happy Neuron.

Trénovat je potřeba také jemnou motoriku. Skládání puzzle je na to ideální. Zkuste si postavit třeba mapu světa. Nebo si sestrojit model lidské kostry a zopakovat si její hlavní součásti. Skvělou zábavu na dlouhé chvíle doma je také hraní společenských her. Můžete si zkusit zavzpomínat s retro hrou Jak to tenkrát bylo? nebo zkusit tradiční hru v kostky.

Skvělou zábavu představuje určitě také originální kniha Babičko, vyprávěj nebo Dědečku, vyprávěj. Babičky a dědečkové nám toho mají tolik co říct o svém bohatém životě. Byla by škoda, kdyby si to nechali pro sebe. Jednotlivé vzpomínky, myšlenky a zážitky mohou zaznamenat právě do této knihy, kterou pak mohou věnovat vnoučatům. Protože každá doba je něčím jedinečná. A pokud vaše maminka nebo babička ráda vaří a patří mezi vyhlášené kuchařky, nezapomeňte jí věnovat knihu Maminko, vyprávěj o vaření. Přeci by si ty úžasné recepty nenechala jen pro sebe.

 

Jarní počasí přeje zahrádkaření

Zvelebení zahrádky je oblíbenou zábavou, která nikdy neomrzí. Práce na čerstvém vzduchu, jejíž výsledek pak bude těšit až do podzimu. A to samozřejmě stylově se vší parádou a elegancí. Aby skalka i záhonky byly za pár měsíců obsypané úrodou, zcela jistě využijete zahradní sadu drobného nářadí. Elegantní a praktický set zahrnuje hrabičky, zahradnické nůžky a malý rýček. A pro chvíle odpočinku i pohodlné sezení při práci skvěle poslouží krásná a pohodlná zahradní stolička s květinovým motivem.

Pro milovníky pěstování bylinek, kteří se už nechtějí ohýbat, máme originální nápad. Mobilní vyvýšená zahrádka, kterou lze využít nejen na bylinky, ale třeba i okrasné květiny. Ocení ji především senioři, kterým nedělá dobře ohýbání, nebo lidé upoutaní na vozík. Osázená zahrádka je krásnou dekorací, kterou můžete mít na zahrádce i na balkóně.

Ať je venku hezky, nebo prší. Ať je zima, nebo teplo, důležité je najít si takovou činnost, která vás bude bavit. Rozvíjet se, těšit se a motivovat, to je klíčem k aktivnímu životu v každém věku.

Zanechat vzkaz

* Jméno:
* E-mail: (nepublikován)
   Web:
* Komentář:
Opište kód