Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 


Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

Jak se vidět, když se nemůžeme navštívit?

Jak se vidět, když se nemůžeme navštívit?

Máte se svými prarodiči či rodiči chuť si povyprávět a povzbudit je v nelehké době, kdy prevence šíření koronaviru zasáhla do života nás všech? Je jasné, že zajet k nim na návštěvu by znamenalo jejich ohrožení. Hlavně tedy pro jejich ochranu řešíme nyní kontakt jen po telefonu. Často si rodiny volají denně a udržují se navzájem v optimismu. Je ale cesta, jak si povídání zpříjemnit. Zapojte obraz.

Existuje již řada aplikací jako například WhatsApp nebo Skype, které přenos obrazu pomocí videohovoru mají přímo v základních funkcích. Může se ale stát, že naši blízcí ještě žádnou takovou aplikaci dosud nepoužívali. Nemusí proto pro ně být jednoduché si ji stahovat a instalovat, byť třeba s naší poradou na dálku.

Poměrně snadné může být využití nástrojů pro porady a videokonference. Nalezli jsme jich pár a podělíme se o ně i s vámi a vašimi prarodiči.

Myslíte, že je to dobrý nápad? Zkuste a uvidíte, jestli se uvidíte :-) Babička si užije vnoučat trochu více, než jen z tenkého „ahoj babi“ z hlasitého telefonu. Děti můžou zamávat a jako neposedná šídla odbíhat. To vše můžou babičky a dědové uvítat, jako zpestření.

Setkat se můžete například na těchto webech -  https://meet.vpsfree.cz/, https://zoom.us/, https://www.lifesize.com/.

Je potřeba si utvořit účet. Založíte si ho zdarma. Pokud chcete, aby se s vámi spojil někdo další, pošlete mu link emailem. Pro vaše blízké pak bude jednoduché se připojit. Většina z těchto konferenčních webů pracuje na Google Chrome.

Můžete si tak udělat sedánek, který trochu nahradí vaše běžné posezení u kávy a zákusku.