Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 


Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

Zlaté české ručičky

Zlaté české ručičky

Věděli jste, že podle průzkumu NMS Research kutí pravidelně až 43 % Čechů? A co je velmi zajímavé, kutilství je velmi rozšířené i mezi mladší generací. Více než 70 % lidé mezi 18 a 34 lety uvedlo, že něco tvoří několikrát do roka. Češi jsou národem chalupářů a právě na chatách a chalupách se všemožní kutilové a tvořilové mohou vyřádit. Zejména pak prarodiče často na svoji chatičce stále něco upravují, vylepšují a zútulňují si prostor, kde mnohdy tráví valnou část roku.

Hledáte-li tak krásný dárek pro dědečka, který takový kutilem je tělem i duší, zaručeně ho potěší originální kutilské tričko Mistr. Aby se mu lépe pracovalo a své nářadí měl vždy po ruce, jistě ocení kožený opasek na nářadí, který je praktický a elegantní.

Pokud váš dědeček či tatínek má snad všechno nářadí, co existuje a vy už si nevíte rady, co by ho ještě potěšilo, zkuste mu pořídit malé ale praktické multifunkční nářadí na klíče. Tak bude mít vždy po ruce něco, čím může utáhnout šroubek, zatlouct hřebíček.

Pokud naopak muži vašeho života nějaké nářadí schází, zkuste mu pod stromeček nadělit sadu nářadí v originálním balení – krabice na nářadí vypadá jako kanystr a snadno se v něm nástroje uchovají na jednom místě a děda nebo tatínek budou vědět, kam ten šroubovák dali.

Skvělým doplňkem do dědovy dílny se může stát třeba pinzeta se světýlkem, lupa nebo čelovka, aby si na to svoje kutění mohl dobře posvítit. A pokud bude pracovat venku, jistě ocení čepici s čelovkou, která mu dobře posvítí na práci a zároveň zahřeje uši i celou hlavu.

A pokud chcete dědovi kutilovi udělat radost kreativním dárkem, pořiďte mu ptačí budku, kterou si nejprve musí sám sestavit.

Kutit mohou ale samozřejmě i babičky. Ty se nejčastěji starají o své zahrádky. Takže skvělý dárek pro babičku může být třeba sada zahradního nářadí v designové barvě nebo klekací podložka s motivem růžiček. Pro babičky kuchařky máme skvělé dárky do kuchyně. Třeba sadu kvalitních nožů Fiskars.