Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 


Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

Slavíme den otců, ale i dědečků a pradědečků. Čím je potěšit?

Slavíme den otců, ale i dědečků a pradědečků. Čím je potěšit?

Den otců je zatím mnohem méně známý než tradiční Den matek. Je to možná trochu škoda, protože tatínkové si zaslouží stejnou pozornost. Hlavním smyslem tohoto významného dne je oslavovat otcovství v jeho různých podobách – tedy nejen jako vztah mezi dcerou, synem a otcem, ale i mezi vnoučaty a dědečky nebo dokonce pradědečky. Této tradici vtiskla život Američanka Sonora Smart Doddová, která toužila ocenit úsilí svého otce, s jakou láskou a něhou se o ni a její sourozence staral po smrti maminky.

Jak oslavit Den otců? Fantazii se meze nekladou!

I když se jedná o neoficiální svátek, vy si z tohoto dne můžete udělat den zcela nevšední. A nemusí se jednat o velkou party. Co třeba vymyslet pro tatínka nebo dědečka nějaký zážitek? Takový společný výlet, dobrá večeře nebo pozvání na fotbalový západ potěší vždy, co říkáte? Zapojit se navíc může celá rodina. Pokud patříte mezi kreativce, můžete společně s dětmi i nějaký ten dárek vyrobit.

Jestliže se vám do výroby ani do zážitku nechce, nevadí. Další možností je originální dárek darovaný od srdce. A s tím vám rádi pomůžeme na Babičkářství. Najdete u nás nepřeberné množství dárků šitých tatínkům a dědečkům na míru.

Tipy na dárky, které potěší

Pro aktivní dědečky máme hned celou řadu tipů. Na své si přijdou zahrádkáři, pro které je nyní sezóna v plném proudu. Což takhle kapesní multifunkční nůžky, které mimo jiné slouží i jako praktický otvírák a vejdou se tak akorát do kapsy?

Velmi praktická je i tato sada drobného nářadí, která nejenže skvěle poslouží, ale také krásně vypadá.

Máte dědečka, který rád chodí na ryby? Nebo do lesa? Pak jistě ocení kvalitní čelovku.

A pokud dědeček s babičkou rádi pozorují, co se kolem děje, pak je skvělým společníkem nejen na procházky nebo na fotbalový zápas tento kompaktní dalekohled.

A jestliže máte dědečka kutila, kterého chcete překvapit něčím hodně originálním, potěšte ho ptačí budkou, kterou si může sám sestavit.

Je váš dědeček gurmán a rád si dopřeje něco dobrého? Pak bude mléčná čokoláda s originální příchutí tím pravým ořechovým. Ostatně mlsat můžete celá rodina.