Přáníčka a dárková balení

Nabízíme stylová dárková balení a přání v různém provedení.

Vybrat si

Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč
 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - GEIS 79 Kč
  Česká Pošta 89 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma

Při objednávce nad 1.000 Kč doprava zdarma!

Adjustační ponožky – balzám pro vaše nožky

Adjustační ponožky – balzám pro vaše nožky

Znáte adjustační ponožky? Ne? To je chyba! Pojďme ji napravit. Adjustační ponožky jsou nelékařskou pomůckou, která vám pomůže s širokou škálou problémů s chodidly a prsty u nohou. Unavené nohy po celodenním stání či chození, bolesti zad a celková nepohoda jsou v dnešní uspěchané době večerními společníky většiny z nás. Zkuste to změnit a začněte od základů – tedy od nohou. V minulém článku jsme psali o tom, jak je pro zdravé tělo i duši důležité mít zdravé nohy. Adjustační ponožky jsou skvělou volbou, jak začít. Ať už vás trápí vbočený palec, kladívkové prsty, oteklé nohy či křivé a stísněné prsty, zkuste jako terapii první volby právě adjustační ponožky. Díky tvaru meziprstních polštářků, jejichž pozice a velikost byla vyvíjena ve spolupráci s fyzioterapeuty, přináší adjustační ponožky úlevu od výše popsaných potíží. A nejen to. Jejich nošením se vám zlepší krevní oběh a nohy nebudou otékat.

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s příměsí elastanu, díky čemuž jsou velmi příjemné a sednou téměř každé noze.

Adjustační ponožky nejsou určené pro běžnou chůzi, je to relaxační prostředek určený na nošení v klidovém režimu, kdy jsou nohy uvolněné a ne v zatížení. Ponožky si tak oblékněte nejlépe večer u televize nebo na noc na spaní.

Někomu může být zpočátku nepříjemné mít prsty oddělené od sebe, protože naše nohy bývají utiskovány v úzkých botách. Začněte tedy postupně:

 

1)      Zpočátku si meziprstní oddělovače oblékněte jen na špičky vašich prstů a ponožky mějte na nohou asi 20 minut.

2)      Po týdnu zkuste oddělovače dát na střední článek prstů a mějte ponožky na noze asi hodinu

3)      Za další týden či dva už dokážete oddělovače mít zasunuté úplně mezi prsty a nebude to nepříjemné. Toto je ideální pozice ponožek a lze je nosit na spaní na celou noc.

 

Věříme, že adjustační ponožky vám pomohou vyřešit vaše obtíže a stanou se skvělým tipem na dárek pro vaše blízké. Hledáte-li dárek pro babičku či dědu, jejichž nohy si zaslouží pohodlí, určitě vsaďte na Adjustační ponožky! Na Babičkářství nabízíme ponožky v několika atraktivních barevných variantách, takže si vybere určitě každý!